LARISSA on Instagram
| Username | @tigerlariz |
|---|---|
| Audience | 198830 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Frankfurt |
| Categories | Public figure lifestyle food home decor fashion travel fitness berlin frankfurt recipes interior design personal stories |
| Languages | german, english |
| Emails | larissa@kr-mgmt.com |
| Bio | Reveal bioFrankfurt am Main Tall girl ️ Inspiration für jeden Tag ️ Zeige die everyday struggles, die jeder kennt larissa@kr-mgmt.com |
Instagram Insights
| Followers | 198.8K |
|---|---|
| Following | 1.7K |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 3645.2 |
| Avg comments | 35.3 |
| Avg interactions | 3680.4 |
| Avg video views | 53391.1 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 11:02:54 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:27:56 AM |