Thielemeyer on Instagram
| Username | @thielemeyer_official |
|---|---|
| Audience | 9645 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Brand furniture bedroom bathroom interior solid wood design made in germany home decor storage solutions natural materials |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioManufaktur für Schlafräume & Badmöbel Wir schätzen Präzision & Materialien, haben ein Auge für Formen & Farben. |
Instagram Insights
| Followers | 9.6K |
|---|---|
| Following | 46 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 15.3 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 15.3 |
| Avg video views | 389.5 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:02:14 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:42:30 AM |