Miriam Stimpfl on Instagram
| Username | @thewaveshavecome |
|---|---|
| Audience | 79300 |
| Posts | 3.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.6K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator books interior design travel reading book reviews home decor literature mental health coziness cats |
| Languages | english, german |
| Emails | miriamstimpfl@icloud.com |
| Bio | Reveal biointerior•travel•books queer hag in progress berlin _ biz inquiries: miriamstimpfl@icloud.com |
Instagram Insights
| Followers | 79.3K |
|---|---|
| Following | 459 |
| Highlights | 39 |
| IG Media | 3.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 443.9 |
| Avg comments | 2.4 |
| Avg interactions | 446.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:55:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:53:55 AM |