Vivian Dambeck on Instagram
| Username | @therubinrose |
|---|---|
| Audience | 272282 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator photography posing halloween christmas instagram tips editing photography ideas posing ideas photography tips |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSchluss mit langweiligen Fotos! Ideen für kreative Instagram Bilder 1-Klick Editing: @therubinrosepresets |
Instagram Insights
| Followers | 272.3K |
|---|---|
| Following | 508 |
| Highlights | 32 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 17068.5 |
| Avg comments | 49.0 |
| Avg interactions | 17117.5 |
| Avg video views | 78217.0 |
| Engagement rate | 6.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 12/24/2024, 11:22:41 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:06:21 AM |