Graziella Maria | Reisen, Hygge-Mama, DIYs & Rezepte on Instagram
| Username | @theblondegilmorediaries |
|---|---|
| Audience | 28589 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Digital creator scandinavian lifestyle motherhood home decor photography food personal development travel nature minimalism hygge |
| Languages | german |
| Emails | gmuerau@gmail.com |
| Bio | Reveal bioDeine hygge Managerin Mom Chaos • Food • Interior • Travel • Fashion Weltreise mit Baby&Kind graziella@hellopeople.eu ️ 33k Tiktok |
Instagram Insights
| Followers | 28.6K |
|---|---|
| Following | 546 |
| Highlights | 27 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 597.0 |
| Avg comments | 10.3 |
| Avg interactions | 607.3 |
| Avg video views | 12283.9 |
| Engagement rate | 2.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 2:49:03 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:38:21 AM |