Mine Baj on Instagram
| Username | @the_woodhouse_family |
|---|---|
| Audience | 134347 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home and garden diy home decor garden family spring easter morning routine smartwatch kids flowers |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWillkommen in unserem kleinem Farmhouse ️DIYs️Home ️Garden ️Family️ Mama von drei wilden |
Instagram Insights
| Followers | 134.3K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 28 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 1257.6 |
| Avg comments | 31.4 |
| Avg interactions | 1289.0 |
| Avg video views | 23843.6 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/6/2026, 7:59:46 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:39:07 AM |