𝐕 𝐈 𝐍 𝐓 𝐈 on Instagram
| Username | @the_vintagearian |
|---|---|
| Audience | 1200633 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Artist vintage lifestyle vintage cottagecore thrifting sustainable living home decor diy slow living vintage fashion vintage home vintage finds |
| Languages | english |
| Bio | Reveal bio#vintagestylenotvintagevalues ️️ |
Instagram Insights
| Followers | 1.2M |
|---|---|
| Following | 3.0K |
| Highlights | 0 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 8946.0 |
| Avg comments | 320.5 |
| Avg interactions | 9266.5 |
| Avg video views | 75407.3 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 6:38:05 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:14:39 AM |