textilwerk.com on Instagram
| Username | @textilwerkcom |
|---|---|
| Audience | 166954 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor home textiles textiles design fashion spring summer easter mallorca photography contests |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWir sind dein Marktplatz für nachhaltige und persönliche Wohntextilien von Designer*innen für dich. 100% on-demand, 100% deins! #textilwerkstories |
Instagram Insights
| Followers | 167.0K |
|---|---|
| Following | 687 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 96.3 |
| Avg comments | 7.9 |
| Avg interactions | 104.3 |
| Avg video views | 4488.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:15:49 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:38:46 AM |