Jasmin Arensmeier on Instagram
| Username | @teaandtwigs |
|---|---|
| Audience | 35317 |
| Posts | 5.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 5.3K |
| Country | Germany |
| City | Stuttgart |
| Categories | Author journaling bullet journal self-care diy organization creative planning home decor book reviews fashion mental health |
| Languages | german |
| Emails | teaandtwigs@gmail.com |
| Bio | Reveal bioAutorin & Creative aus Stuttgart Slow Living, Selbstfürsorge & Journaling Anfragen: teaandtwigs@gmail.com & Impressum s.u. |
Instagram Insights
| Followers | 35.3K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 5.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 222.9 |
| Avg comments | 10.4 |
| Avg interactions | 233.3 |
| Avg video views | 2968.7 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 11:14:10 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:25:31 AM |