Syndikat4 on Instagram
| Username | @syndikat4 |
|---|---|
| Audience | 34542 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service wallpapers interior design home decor handmade unique design german products bathroom renovation creative spaces wall art home inspiration |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioIndividuelle Designtapeten – handmade in Germany Hochwertig. Maßgefertigt. Einzigartig. |
Instagram Insights
| Followers | 34.5K |
|---|---|
| Following | 2.1K |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 139.4 |
| Avg comments | 13.2 |
| Avg interactions | 152.6 |
| Avg video views | 7125.5 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:17:13 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:37:30 AM |