Sylke Dammerboer on Instagram
| Username | @sylke_dammerboer |
|---|---|
| Audience | 2121 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Personal blog lifestyle fashion travel politics food friends home decor ukraine israel berlin |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDas Leben ist zu kurz für irgendwann … Lasst es uns genießen … Lifestyle Fashion Doglover @hilda_und_friedrich Travel … und alles was Spaß macht |
Instagram Insights
| Followers | 2.1K |
|---|---|
| Following | 2.1K |
| Highlights | 38 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 177.9 |
| Avg comments | 63.1 |
| Avg interactions | 241.0 |
| Avg video views | 459.5 |
| Engagement rate | 11.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:24:27 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 1:20:55 PM |