studio kristin engel - Architektur & Design on Instagram
| Username | @studio_kristin_engel |
|---|---|
| Audience | 1132 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Architectural Designer interior design architecture female empowerment self-care home decor berlin mood boards personal growth mentoring interior architecture |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioArchitektin | Gestalterin | Vorbildunternehmerin BMWE | Co-Founder FrauBau Räume mit Ecken, Kanten & Charakter ️ Work with me! Online | Offline |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 958 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 22.3 |
| Avg comments | 3.3 |
| Avg interactions | 25.6 |
| Avg video views | 76.0 |
| Engagement rate | 2.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 5:11:36 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:10:07 PM |