Ströbel Creative Style on Instagram
| Username | @stroebel_creative_style |
|---|---|
| Audience | 1059 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Community home decor handmade elegant lifestyle interior design home accessories luxury artisan stylish unique |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioExklusive Wohnaccessoires für Stilbewusste | Handerlesene Schätze von Brigitte Ströbel | Veredle dein Zuhause | #ElegantWohnen |
Instagram Insights
| Followers | 1.1K |
|---|---|
| Following | 7.3K |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 2.4 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 2.4 |
| Avg video views | 30.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:20:39 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:31:30 PM |