Tanja Fleiner / Stoffwerk Einrichtungsberatung on Instagram
| Username | @stoffwerk_einrichtungsberatung |
|---|---|
| Audience | 1932 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Ravensburg |
| Categories | interior design upholstery home decor textile solutions furniture restoration home textiles performance fabrics interior styling sustainable living custom furniture |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioSTUDIO & ATELIER für textile Raumlösungen Planung - Verkauf - Herstellung - Montage Herrenstrasse 32 88212 Ravensburg GERMANY |
Instagram Insights
| Followers | 1.9K |
|---|---|
| Following | 3.3K |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 74.5 |
| Avg comments | 6.8 |
| Avg interactions | 81.3 |
| Avg video views | 198.0 |
| Engagement rate | 4.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 6:33:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:31:46 PM |