stilwerk on Instagram
| Username | @stilwerk |
|---|---|
| Audience | 20736 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Shopping Mall interior design design furniture interior hamburg living wohnen furniture design home decor architecture lifestyle |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDestination for design, art, life and culture. Hamburg |
Instagram Insights
| Followers | 20.7K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 175.3 |
| Avg comments | 5.7 |
| Avg interactions | 181.0 |
| Avg video views | 8047.5 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 12:01:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:53:51 AM |