Lilly Koslowsky | MENTORIN . KLARHEIT . FREIHEIT on Instagram
| Username | @stilles_bunt |
|---|---|
| Audience | 67370 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Entrepreneur organization order minimalism sustainability coaching lifestyle self-improvement home decor personal development green business |
| Languages | german |
| Emails | post@stillesbunt.at |
| Bio | Reveal bio„Perfekt wird überbewertet.” Ich hab jahrelang gearbeitet um frei zu sein. Jetzt lebe ich es – und zeige dir wie. Mein Weg |
Instagram Insights
| Followers | 67.4K |
|---|---|
| Following | 981 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 191.8 |
| Avg comments | 26.3 |
| Avg interactions | 218.1 |
| Avg video views | 4801.6 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:24:24 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:00:31 AM |