Julia & Sebastian on Instagram
| Username | @stillers.home |
|---|---|
| Audience | 544810 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home decor garden cottage style spring prosecco garden design terrace cozy living olive trees farmhouse design |
| Languages | german |
| Emails | stillers.home@rocks-agency.com |
| Bio | Reveal bioLandleben in einem Fachwerkhaus von 1779 Inneneinrichtung & Garten stillers.home@gmail.com #proseccofreitag |
Instagram Insights
| Followers | 544.8K |
|---|---|
| Following | 665 |
| Highlights | 84 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 4273.0 |
| Avg comments | 177.7 |
| Avg interactions | 4450.7 |
| Avg video views | 30055.5 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 6:04:34 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:17:36 AM |