GEᒪᗩ on Instagram
| Username | @stilgetreu |
|---|---|
| Audience | 14344 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Geldern |
| Categories | Blogger garden nature home decor farmhouse diy handmade cottage living styling home nature lovers |
| Languages | german |
Instagram Insights
| Followers | 14.3K |
|---|---|
| Following | 159 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 94.9 |
| Avg comments | 9.5 |
| Avg interactions | 104.4 |
| Avg video views | 38.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 11/22/2025, 11:58:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:12:06 AM |