steel-collection.de Nicola Lümmen on Instagram
| Username | @steel_collection_wohnambiente |
|---|---|
| Audience | 893 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Xanten |
| Categories | Shopping & retail home decor gifts spring disney easter handbags eggs mother's day father's day |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioConcept Store in Xanten Geschenke • Wohnideen • Feinkost reduziert. stilvoll. besonders. |
Instagram Insights
| Followers | 893 |
|---|---|
| Following | 704 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 8.2 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 8.5 |
| Avg video views | 70.0 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:45:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:06:32 PM |