Andrea Tront on Instagram
| Username | @splitlevel.home |
|---|---|
| Audience | 83596 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Wilhelmshaven |
| Categories | Home decor interior design scandinavian design bedroom living room cozy home interior inspiration home improvement minimalism easter decor terrace design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioππππΎπππΎ πππ π
πππΎπ πππΊππππ πΊπ ππππΎ Home & Garden Wilhelmshaven Ambassador | @westwingcom (10% im Highlight) |
Instagram Insights
| Followers | 83.6K |
|---|---|
| Following | 400 |
| Highlights | 28 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 594.1 |
| Avg comments | 104.0 |
| Avg interactions | 698.1 |
| Avg video views | 1640.8 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:07:29 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:56:43 AM |