Badezimmer Ideen + Ausstattung on Instagram
| Username | @spiegel21_de |
|---|---|
| Audience | 29820 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Glass & Mirror Shop bathroom mirrors bathroom mirrors home decor giveaways discounts home improvement interior design smart home tv mirrors custom furniture |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDesign trifft Handwerk Maßgefertigte Spiegel, Möbel & Interior Made in Germany |
Instagram Insights
| Followers | 29.8K |
|---|---|
| Following | 91 |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 49.8 |
| Avg comments | 1.8 |
| Avg interactions | 51.6 |
| Avg video views | 1219.1 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 4:24:55 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:37:04 AM |