Official SPAX International on Instagram
| Username | @spax_international |
|---|---|
| Audience | 53609 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Industrial Company diy home improvement diy projects tools construction gardening woodworking home decor handyman tips outdoor living screws |
| Languages | german |
| Emails | info@spax.com |
| Bio | Reveal bioDer führende Schraubenhersteller - Made in Germany Verwende #selbstgeSPAXt, um reposted zu werden! |
Instagram Insights
| Followers | 53.6K |
|---|---|
| Following | 815 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 170.3 |
| Avg comments | 9.2 |
| Avg interactions | 179.4 |
| Avg video views | 2065.3 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:35:37 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:14:15 AM |