Sonja Lehnhäuser on Instagram
| Username | @sonnys_sonntagsfreuden |
|---|---|
| Audience | 3575 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| Categories | crafting stamping stenciling shrinking plastic diy handmade decorations paper crafts home decor creativity |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSeit 2018 DT- Mitglied im Steckenpferdchenshop Kreative Werke aus schönem Papier, Stempeln und Stanzen. Lasst euch inspirieren |
Instagram Insights
| Followers | 3.6K |
|---|---|
| Following | 4.5K |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 132.4 |
| Avg comments | 12.0 |
| Avg interactions | 144.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 4.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 2/2/2026, 6:13:58 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:35:10 AM |