Iris on Instagram
| Username | @sonnenseite07 |
|---|---|
| Audience | 54496 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog home decor autumn coziness family grandmother dogs seaside crafts photography interior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioFamilie DekoliebeZuhause Hundeliebe ️Stolze Oma ️Meerliebe |
Instagram Insights
| Followers | 54.5K |
|---|---|
| Following | 971 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 515.2 |
| Avg comments | 65.0 |
| Avg interactions | 580.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 12:04:27 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:09:29 AM |