SONGMICS HOME Germany on Instagram
| Username | @songmicshome_de |
|---|---|
| Audience | 10553 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor home organization laundry garden furniture storage solutions amazon finds furniture home essentials wardrobe organization kitchen organization |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioVervollständigen Sie Ihr Traumhaus. Familienmarke von SONGMICS, VASAGLE und Feandrea Verwenden Sie den Code SH12 für 12 % Rabatt auf der Website |
Instagram Insights
| Followers | 10.6K |
|---|---|
| Following | 155 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 9.2 |
| Avg comments | 1.2 |
| Avg interactions | 10.3 |
| Avg video views | 209.9 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 3:07:39 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:05:28 AM |