SoLebIch.de on Instagram
| Username | @solebich |
|---|---|
| Audience | 532965 |
| Posts | 10.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 10.2K |
| Country | Germany |
| City | Munich |
| Categories | Community home decor interior design home renovation living room kitchen apartment home improvement decorating ideas modern design home inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGrößte deutschsprachige Wohncommunity Zeig uns dein Zuhause: @solebich @solebichapartment @howwelive_official |
Instagram Insights
| Followers | 533.0K |
|---|---|
| Following | 3.0K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 10.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 392.0 |
| Avg comments | 4.7 |
| Avg interactions | 396.7 |
| Avg video views | 3051.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:38:46 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:17:20 AM |