Nicole - Zwischen Chaos & Ordnung on Instagram
| Username | @so.lebt.nicole |
|---|---|
| Audience | 386456 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Dortmund |
| Categories | Digital creator home organization diy home decor interior design cleaning tips garden ideas thermomix product reviews life hacks home improvement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio/ Ruhrpott Liebe Ideen, die dein Leben schöner machen Schöner Wohnen | Garten | Geschenkideen | DIYs Alles mit einer guten Prise Humor |
Instagram Insights
| Followers | 386.5K |
|---|---|
| Following | 617 |
| Highlights | 45 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 0 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 0.0 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 0.0 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:21:26 AM |