Smillas Concept Store Köln Junkersdorf on Instagram
| Username | @smillas_concept_store |
|---|---|
| Audience | 1814 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Shopping & retail gifts decorations jewelry kitchenware christmas bags children's items home decor accessories shop |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMontag bis Freitag 9:30 - 18:00 Uhr Samstag 9:30 - 14:00 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 1.8K |
|---|---|
| Following | 362 |
| Highlights | 9 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 10.5 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 10.8 |
| Avg video views | 185.5 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 9:03:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:50:02 PM |