SLF24 Deutschland&Österreich on Instagram
| Username | @slf24.de |
|---|---|
| Audience | 3207 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Furniture store furniture home decor sofas interior design home living room bedroom mattresses custom furniture european furniture |
| Languages | german |
| Emails | collaborations@slf24.de |
| Bio | Reveal bio️ exklusive Möbel ️ hergestellt in Europa ️ gratisversand in 14-18 Tagen Kennzeichen Sie uns auf Instagram #slf24de collaborations@slf24.de |
Instagram Insights
| Followers | 3.2K |
|---|---|
| Following | 184 |
| Highlights | 15 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 0.3 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 0.6 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 12:24:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:39:11 AM |