Sklum Deutschland on Instagram
| Username | @sklum.welovedesign_de |
|---|---|
| Audience | 112047 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Home decor furniture interior design outdoor furniture summer vibes diy terrace living room garden outdoor collection home inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWo jedes Möbelstück eine Geschichte hat Design, Authentizität und Stil für Ihren Raum #WhereInspirationBecomesHome #MySklumStory |
Instagram Insights
| Followers | 112.0K |
|---|---|
| Following | 400 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 42.1 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 42.1 |
| Avg video views | 2008.0 |
| Engagement rate | 0.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 1:00:22 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:52:21 AM |