skapetze - Licht trifft Design on Instagram
| Username | @skapetze_com |
|---|---|
| Audience | 9256 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Product/service lighting design interior lamps home decor shopping sales customer feedback innovation ambient lighting |
| Languages | german |
| Emails | service@skapetze.com |
| Bio | Reveal bioBeleuchtungskonzepte seit 1979 Internationaler Onlineshop service@skapetze.com Eigenmarke @s.luce_com Jetzt Traumleuchte entdecken |
Instagram Insights
| Followers | 9.3K |
|---|---|
| Following | 623 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 18.3 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 18.7 |
| Avg video views | 127.7 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/16/2026, 12:08:30 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:47:19 AM |