Sijana Drljevic on Instagram
| Username | @sijjana |
|---|---|
| Audience | 51027 |
| Posts | 3.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.4K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Design & fashion lifestyle fashion berlin coffee home decor birthday shoes sunglasses tracksuits gloves |
| Languages | italian, english |
| Bio | Reveal bioNema Problema @zatebe______ Art direction & communication sijana@lrtalentlab.com |
Instagram Insights
| Followers | 51.0K |
|---|---|
| Following | 7.7K |
| Highlights | 42 |
| IG Media | 3.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 158.3 |
| Avg comments | 17.1 |
| Avg interactions | 175.4 |
| Avg video views | 528.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:39:53 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:11:56 AM |