Daniela Siegl on Instagram
| Username | @siegl.homestores.interieur |
|---|---|
| Audience | 17363 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Warnemünde |
| Categories | Digital creator interior design coastal living home decor summer vibes beach house cozy home garden maritime living room summer |
| Languages | german, dutch |
| Bio | Reveal bioEinrichtungsgeschäft/ Einrichtungsberatung/Onlineshop Riviera Maison Dealer #Kirchenplatz 6,18119 #Warnemünde #Rostock |
Instagram Insights
| Followers | 17.4K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 1187.8 |
| Avg comments | 55.6 |
| Avg interactions | 1243.4 |
| Avg video views | 5812.6 |
| Engagement rate | 7.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 7:00:33 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:09:32 AM |