Nadine Weber • Shopping Tipps on Instagram
| Username | @shoppinator |
|---|---|
| Audience | 140305 |
| Posts | 2.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.5K |
| Country | Germany |
| City | Stuttgart |
| Categories | Digital creator travel shopping fashion home decor south africa weddings stuttgart interior design luxury brands personal experiences |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKuratierte Fashion, Home & Lifestyle Favoriten für dich ↓ Meine aktuellen Empfehlungen |
Instagram Insights
| Followers | 140.3K |
|---|---|
| Following | 489 |
| Highlights | 84 |
| IG Media | 2.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 316.0 |
| Avg comments | 63.1 |
| Avg interactions | 379.1 |
| Avg video views | 10211.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 5:58:57 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:35:49 AM |