Katja Sero-Go on Instagram
| Username | @sero_go |
|---|---|
| Audience | 1405 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Essen |
| Categories | diy and crafting diy crafting plotter handmade crafting supplies sewing laser cutting gift ideas home decor crafting projects |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioK.S.G. Handgemacht mit Herz und Seele "UNIKATja" *Silhouette*Cricut*Brother*Siser*xtool *BambuLab*Skitch PP1* Nähen*Canon*Badgematic️ |
Instagram Insights
| Followers | 1.4K |
|---|---|
| Following | 892 |
| Highlights | 57 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 21.7 |
| Avg comments | 0.9 |
| Avg interactions | 22.6 |
| Avg video views | 193.8 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/5/2026, 8:50:03 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:01:20 PM |