Martin | Heimwerker on Instagram
| Username | @selfmade_werkstatt |
|---|---|
| Audience | 35848 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Stralsund |
| Categories | Blogger woodworking diy home improvement crafting handmade workshop projects furniture home decor smoking |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioWoodworker constantly looking for new projects Stralsund, Germany ️DM for Stickerswap |
Instagram Insights
| Followers | 35.8K |
|---|---|
| Following | 440 |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 148.3 |
| Avg comments | 18.5 |
| Avg interactions | 166.8 |
| Avg video views | 7019.4 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/13/2026, 4:06:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:23:47 AM |