Selbst on Instagram
| Username | @selbst.de |
|---|---|
| Audience | 3937 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Magazine diy and gardening diy gardening home improvement plants handmade spring garden ideas upcycling home decor crafts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioTipps, Anleitungen & DIY's rund um die Themen Garten Bauen Heimwerken Das findet ihr alles hier! ️ #selbstagram |
Instagram Insights
| Followers | 3.9K |
|---|---|
| Following | 134 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 11.0 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 11.0 |
| Avg video views | 186.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 3:31:14 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:34:54 AM |