Seifen Reinhardt on Instagram
| Username | @seifenreinhardt |
|---|---|
| Audience | 3064 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Heilbronn |
| Categories | Household supplies household items kitchen cooking baking household easter gifts spring seasonal items kitchen gadgets home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioNach Herzenslust Stöbern! Seifen, Körbe, Besen, Kochen, Backen, Haushalt... Unsere Öffnungszeiten: Mo-Fr 8.30 - 12.30 / 14 - 18 Uhr. Sa 8.30 - 13 Uhr |
Instagram Insights
| Followers | 3.1K |
|---|---|
| Following | 236 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 19.5 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 19.6 |
| Avg video views | 302.0 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:24:48 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:53:33 AM |