Segmüller Wohnen & Interior️ on Instagram
| Username | @segmuellermoebel |
|---|---|
| Audience | 89928 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| Categories | furniture home decor interior design organization spring easter summer outdoor anniversary shopping |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWohnträume seit 1925 Möbel, Trends & Einrichtungstipps Markiere uns @segmuellermoebel und zeige deine Wohnwelt! |
Instagram Insights
| Followers | 89.9K |
|---|---|
| Following | 626 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 135.8 |
| Avg comments | 98.5 |
| Avg interactions | 234.3 |
| Avg video views | 2210.6 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:14:13 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:56:04 AM |