Seesucht Manufaktur on Instagram
| Username | @seesucht_manufaktur |
|---|---|
| Audience | 5083 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Radolfzell |
| Categories | Product/service handmade gifts handmade gifts wooden products sustainability personalized items home decor local shopping craftsmanship holidays special occasions |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioNachhaltige Wohnaccessoires & personalisierte Geschenke Handgefertigt mit Liebe | Frauengeführtes Unternehmen ️ Jetzt online & im Laden entdecken |
Instagram Insights
| Followers | 5.1K |
|---|---|
| Following | 1.9K |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 62.0 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 63.3 |
| Avg video views | 1269.0 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 2/27/2026, 11:06:15 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:27:50 AM |