Traum-Fabrik | Matratzen nach Maß für Zuhause & Camper on Instagram
| Username | @schwaebischetraumfabrik |
|---|---|
| Audience | 500 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Bad Boll |
| Categories | Shopping & retail bedding mattresses sleep custom bedding travel comfort home decor quality german products sleep health outdoor living |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioÜber 28 Jahre Erfahrung Wir lassen dich endlich wieder erholsam schlafen Matratzen, Bettdecken und Kissen made in Baden-Württemberg |
Instagram Insights
| Followers | 500 |
|---|---|
| Following | 222 |
| Highlights | 10 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 6.7 |
| Avg comments | 0.1 |
| Avg interactions | 6.8 |
| Avg video views | 66.3 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/4/2026, 5:01:02 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 7:56:40 PM |