SchoenigkeitenShop on Instagram
| Username | @schoenigkeiten_by_tanja |
|---|---|
| Audience | 41592 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Steißlingen |
| Categories | Product/service diy decor diy handmade decor candles gifts rub-on crafting home decor spring decor easter decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioRUB-ON•KERZENFOLIE•DRUCKVORLAGEN• KERZEN•BASTEL-UND DEKOARTIKEL Der Onlineshop für Rub-On, Kerzenfolien und Co.! |
Instagram Insights
| Followers | 41.6K |
|---|---|
| Following | 479 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 87.4 |
| Avg comments | 7.2 |
| Avg interactions | 94.6 |
| Avg video views | 1027.0 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:51:29 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:30:03 AM |