angela on Instagram
| Username | @schnupetta |
|---|---|
| Audience | 420 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | lifestyle food art nature travel home decor museums vegetarian bees birds italian |
| Languages | italian, german, english |
| Bio | Reveal biopensami quando puoi |
Instagram Insights
| Followers | 420 |
|---|---|
| Following | 794 |
| Highlights | 108 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 17.6 |
| Avg comments | 2.8 |
| Avg interactions | 20.3 |
| Avg video views | 59.5 |
| Engagement rate | 4.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:05:07 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:46:24 PM |