Martina • Slowliving • Mentorin on Instagram
| Username | @schneesternchens |
|---|---|
| Audience | 8363 |
| Posts | 3.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Photographer slow living garden nature mindfulness home decor self-care minimalism personal growth family seasonal living sustainability |
| Languages | german |
| Emails | martina.lohr@o2online.de |
| Bio | Reveal bioMein Weg zu weniger Müssen & mehr Sein Achtsamkeit • Gartenliebe • Buchverrückt Mehr über meinen achtsamen Weg mit meinem Herzensbusiness Ringana ↓ |
Instagram Insights
| Followers | 8.4K |
|---|---|
| Following | 668 |
| Highlights | 41 |
| IG Media | 3.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 241.8 |
| Avg comments | 20.1 |
| Avg interactions | 261.8 |
| Avg video views | 1652.5 |
| Engagement rate | 3.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 8:16:39 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:46:20 AM |