sammel_suse on Instagram
| Username | @sammel_suse |
|---|---|
| Audience | 3933 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | antiques ceramics vintage art collecting home decor midcentury porcelain interior design |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioI have been collecting curated Asian Antiques, Vintage & Ceramics for more than 50s years! Some items of my Collection can go at @sammel_suse_vintage |
Instagram Insights
| Followers | 3.9K |
|---|---|
| Following | 4.5K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 47.8 |
| Avg comments | 0.6 |
| Avg interactions | 48.4 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:53:33 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:02:05 PM |