SALON CAPILLUM on Instagram
| Username | @saloncapillum |
|---|---|
| Audience | 6.8K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Denmark |
| City | Odense |
| Categories | hair-salon |
| Bio | Reveal bioHair salon since 2015 in the heart of Odense Denmark. Booking: +45 6612 8912 |
| Country | Denmark |
|---|---|
| City | Odense |
| Categories | hair-salon |
| Audience | 6.8K |
| Platforms | Spreadsheet, Instagram |
| Updated | 4/7/2026, 9:10:58 AM |
| Username | @saloncapillum |
|---|---|
| Audience | 6.8K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Denmark |
| City | Odense |
| Categories | hair-salon |
| Bio | Reveal bioHair salon since 2015 in the heart of Odense Denmark. Booking: +45 6612 8912 |