saleangebot on Instagram
| Username | @saleangebot |
|---|---|
| Audience | 26578 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Blogger sales food travel shopping home decor beauty family sustainability unboxing discounts lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSaleangebot Produkttipps & Angebote Preisvergleiche & Empfehlungen Kooperation: E-Mail / DM Werbung Impressum in Highlights |
Instagram Insights
| Followers | 26.6K |
|---|---|
| Following | 1.9K |
| Highlights | 77 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 283.8 |
| Avg comments | 46.0 |
| Avg interactions | 329.8 |
| Avg video views | 1748.9 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:00:00 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:42:49 AM |