Saal Digital on Instagram
| Username | @saal_digital |
|---|---|
| Audience | 147376 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Printing Service photography photobook wall art customization interior design wedding photo prints family memories personalized products home decor |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal bioVon Fotobüchern mit echtem Fotopapier über Wandbilder bis zu FineArt‑Prints ️ Tagge uns: @saal_digital oder #saal_digital, um geteilt zu werden |
Instagram Insights
| Followers | 147.4K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 84.7 |
| Avg comments | 2.3 |
| Avg interactions | 87.0 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 4:00:44 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:37:36 AM |