Rusta Deutschland on Instagram
| Username | @rustadeutschland |
|---|---|
| Audience | 15239 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Shopping & retail home decor diy organization summer outdoor garden travel kids shopping lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioGroße Ideen. Kleine Preise. Skandi-Style? Rusta. #WerIstRusta Lass dich inspirieren und teile deine besten Bilder mit #rustadeutschland |
Instagram Insights
| Followers | 15.2K |
|---|---|
| Following | 117 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 49.3 |
| Avg comments | 5.3 |
| Avg interactions | 54.5 |
| Avg video views | 2682.9 |
| Engagement rate | 0.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:50:08 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:24:57 AM |