Rüther on Instagram
| Username | @ruether_de |
|---|---|
| Audience | 18782 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Papenburg |
| Categories | Shopping & retail household appliances cooking recipes home appliances electronics home decor events food gadgets shopping lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKüchen ️ | Elektro ️ | Haushalt ️ | Schönes Wohnen | Genusswelt | Store ️ | Online Die beste Wahl seit über 80 Jahren ️ |
Instagram Insights
| Followers | 18.8K |
|---|---|
| Following | 228 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 42.1 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 42.4 |
| Avg video views | 327.4 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 1:54:52 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:52:05 AM |